Ekim 21, 2017
denizli escort beylikdüzü günlük kiralık daire

4 Yorumlar

 1. Anonim

  boyabat devlet hastahanesiyle ilgili doktar olmayışına bir boyabatlı olarak çok üzüldüm il olmaya yakın nüfusa sahip olması nedenile tüm hükümet yetkililerinde ve sağlık bakanlığından israğmım ilcemizi doktor ihtiyacını en kısa zmanda karşılanması hussunu yüksek takdirlerize sagı ile arz ederim boyabatın karacaören köyün emeli memur bayram kaşcuoğlu bu vesile köyümüz halkına ve boyabat halkına saygı ve sevgilermi iletirim

  Yanıt
  1. Anonim

   Doktorları darp eden bir halka bu kadar doktor fazla bile….

   Yanıt
  2. Anonim

   İl olmaya yetecek nüfus varda adam yetiştirmeye yetecek ahlaklı insanlar yok. işiniz gücünüz madde bağımlısı çocuklarınızın pislikleriyle uğraşmak. Bir de cahilliğinizin üstüne doktor darp ediyorsunuz. Bu doktor sayısı size çok bile.

   Yanıt
 2. Anonimm

  maalesef boyabat halki
  kaybediyor.Gelen doktor mecburi hizmet gunu icin geliyor . bir sarhos ,bir madde bagimlisi ya da cok bilmis bi boyabatli tarafindan dayak atilmadan kurtulabilirse mecburisi bittigi gun tayinle baska bi yere gidiyor yani durmuyor.haliyle gittigi yerde de boyabati guzel anmiyor kimseye tavsoye etmiyor.Boyabatli olarak artik utaniyorum kendimden acikcasi bu doktorlar bile fazla …dusundurucu ve uzucu.ayrica madde bagimlilarina artik bir cozum bulunmali hepimizi tehlikeye atiyorlar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu Site Halit Akcan Tarafından Oluşturulmuştur. boyabat